FishingHouse.cz

 • Nákupní košík
 • O nás & kontakty

  Prodejna rybářských potřeb Fishing House vznikla v březnu roku 2017

  Nabízíme rybářské potřeby od těch nejzvučnějších výrobců na trhu, naleznete u nás široký sortiment zboží ať už pro kaprařinu, mořský rybolov, feeder, plavanou, přívlač, lov sumců či zimní rybolov. V nabídce nechybí kvalitní oblečení, lehátka, křesílka, spacáky, deštníky, zkrátka jednoznačně velký výběr vybavení pro camping a množství dalších doplňků pro rybaření. Naším cílem je, aby si každý rybář v našem sortimentu našel “to svoje” a to za tu nejlepší cenu.

  Zákazník u nás může nakupovat nejen prostřednictvím internetového obchodu, ale také v kamenné prodejně pyšnící se prodejní plochou 300 m². Prodejna Fishing House se nachází v Ostravě - Porubě, na ulici Bulharská 1669/15, nedaleko restaurace McDonald's a Komerční banky. K dispozici jsou Vám parkovací místa a to jak před prodejnou, tak vzadu za budovou prodejny, kde máme vlastní parkoviště. Jsme připraveni Vám poradit a vynasnažíme se, aby Vaše návštěva u nás stála za to a Vy odcházeli vstříc nezapomenutelným rybářským úlovkům s tím nejlepší vybavením!

  Prodáváme zboží těchto značek:
  FOX, Korda, R-spect, Pelzer, Tica, Starbaits, Black cat, Shimano, Mivardi, NGT, Zfish, Shimano, Jet fish, Sportcarp, Nikl, Mikbaits, Tomaš Blažek, Soul, SPRO, WFT, Gamakatsu, Traper, Lorpio, Dynamite Baits, Owner, Trakker, Chytil, Sensas, Zebco, Browning, Quantum, Cukk, LK Baits,Lowrance, ProLogic, Mustad, Extra Carp, Delkim, Relax, Sona, Radical a mnoho dalších......

   

  OTEVÍRACÍ DOBA (Leden 2019):

  Po-Pá: 9:00 - 17:00
  So: 9:00 - 12:00


  Firma Fishing House je dceřiná společnost společnosti D&P Group s.r.o  která je na našem trhu již od roku 2009.

  Virtuální prohlídka 

  Kontaktujte nás

  FishingHouse.cz

  Bulharská 1669/15, Ostrava
  Telefon: 602 623 385
  E-mail: info@fishinghouse.cz

  © 2019 FishingHouse.cz