Doprava

PPL

Oznámení o termínu doručení zákazník obdrží e-mailem den předem. Řidič Vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby domluvil podrobnosti předání, oznámí přibližný čas doručení, výši dobírky a další případné náležitosti. Zásilky jsou standardně doručovány v rozmezí 8-18 hodin v pracovní dny (přesnou dobu doručení nelze ovlivnit, nicméně pravděpodobný čas doručení lze zjistit po zadání PSČ místa určeného na stránkách společnosti www.ppl.cz nebo přímo při kontaktu s řidičem). V případě nezastižení, PPL zanechá oznámení a zásilku se pokusí doručit ještě jednou následující pracovní den. 

V určitých lokalitách ČR nabízí PPL službu večerního doručení v rozmezí 17-21 hodin. Cestu zásilky lze sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz po zadání jejího čísla (11 číslic). Telefon na zákaznickou linku PPL je 840 775 775.

PPL při převzetí zásilky nabízí, ž
e se kupující může svobodně rozhodnout, zda doběrečné zaplatí platební kartou nebo hotově. Všichni řidiči PPL v České republice jsou vybaveni mobilním platebním terminálem a tiskárnou.

Ceny jsou u našeho standardního přepravce stanoveny takto:

 • Standardní přepravce (PPL) + platba dobírkou 120 Kč (při objednávce nad 1000 Kč zdarma);

 • standardní přepravce (PPL) + platba bezhotovostně 90 Kč (objednávka nad 1000 Kč zdarma);

 • standardní přepravce (PPL) + platba dobírkou na Slovensko 6,5 € (při objednávce nad 100 € zdarma);

 • v případě nadrozměrné zásilky (rozměry nad 120 cm/60 cm/60 cm) dle podmínek standardního přepravce (PPL) 250 Kč (na Slovensko 9,25 €).

Geis

Jako společnost snažící se vyjít svému zákazníkovi ve všem vstříc s cílem zajistit pro něj co nejlepší podmínky si vyhrazujeme právo zvolit jiného (alternativního) přepravce, než standardního (PPL), a to vždy pouze právě za účelem zachování výhodnějších podmínek pro kupujícího.

Ceny v případě alternativního přepravce vypadají takto:

 • Alternativní přepravce (Geis) + platba dobírkou 120 Kč (při objednávce nad 1000 Kč zdarma);

 • v případě nadrozměrné zásilky (hmotnost zásilky nad 20 kg, rozměr nejdelší strany max. 2 m) dle podmínek alternativního přepravce (Geis) 130 Kč;

 • v případě nadrozměrné zásilky (hmotnost zásilky nad 30 kg, rozměr nejdelší strany max. 2 m) dle podmínek alternativního přepravce (Geis) 150 Kč;

 • v případě nadrozměrné zásilky (hmotnost zásilky nad 40 kg, rozměr nejdelší strany max. 2 m) dle podmínek alternativního přepravce (Geis) 175 Kč;

 • alternativní přepravce (Geis) + platba dobírkou na Slovensko 6,5 € (při objednávce nad 100 € zdarma);

 • v případě nadrozměrné zásilky (hmotnost zásilky nad 20 kg, rozměr nejdelší strany max. 2 m) dle podmínek alternativního přepravce (Geis) na Slovensko 9,25 €;

 • v případě překročení max. délky nejdelší strany je účtován přepravní poplatek 100 Kč za jeden kus balíku (na Slovensko 3,7 €). 

Geis

Upozorňujeme zákazníky, že na zásilky přesahující standardní hmotnost (nad 20 kg) a rozměry (délka nejdelší strany nad 2 m) se nevztahuje doprava zdarma, a to ani při dosažení požadované hodnoty objednávky. Zákazník v takovém případě bude o této skutečnosti bezodkladně informován písemně e-mailem či telefonicky a ponese náklady na dopravu tak, jak je výše uvedeno.

Webové stránky FISHINGHOUSE.cz používají soubory cookies. Dalším procházením webu souhlasíte s jejich použitím. Více informací.