Doprava

DPD_logo_redgrad_rgb

Oznámení o termínu doručení na adresu zákazník obdrží e-mailem den předem. V den doručení Vás bude řidič kontaktovat telefonicky, SMS a e-mailem s podrobnostmi o předání, přibližném čase doručení, výši dobírky a dalšími případnými náležitostmi. Zásilky jsou standardně doručovány v rozmezí 8-18 hodin v pracovní dny (přesnou dobu doručení nelze ovlivnit). V případě nezastižení kupujícího přepravce zanechá oznámení prostřednictvím SMS či e-mailu a zásilku se pokusí doručit ještě jednou následující pracovní den.

Cestu zásilky lze sledovat na internetu na webové stránce www.dpd.cz po zadání jejího čísla. Zde si také kupující může změnit čas a místo doručení, sledovat na mapě, jak se řidič blíží a kolik adres mu zbývá, přesměrovat zásilku na výdejní místo, či odložit doručení až o 10 dní.

Dobírku lze standardně zaplatit
 platební kartou nebo hotově. Všichni řidiči DPD v České republice jsou vybaveni mobilním platebním terminálem a tiskárnou.

Ceny dopravy na adresu pro ČR:

 • Doprava po ČR + platba dobírkou - 168 Kč (při objednávce nad 1499 Kč zdarma, pouze dobírka 49 Kč);
 • doprava po ČR + platba bezhotovostně - 119 Kč (při objednávce nad 1499 Kč zdarma);
 • doprava po ČR v případě zásilky nad 31,5 kg (rozměr nejdelší strany max. 190 cm) + platba dobírkou - 478 Kč;
 • doprava po ČR v případě zásilky nad 31,5 kg (rozměr nejdelší strany max. 190 cm) + platba bezhotovostně - 429 Kč;
 • doprava po ČR v případě zásilky s rozměrem nejdelší strany nad 190 cm + platba dobírkou - 298 Kč;
 • doprava po ČR v případě zásilky s rozměrem nejdelší strany nad 190 cm + platba bezhotovostně - 249 Kč.

Ceny dopravy na adresu pro SR:

 • Doprava po SR + platba dobírkou - 11,99 € (při objednávce nad 100 € zdarma, pouze dobírka 1,99 €);
 • doprava po SR + platba bezhotovostně - 10 € (při objednávce nad 100 € zdarma);
 • doprava po SR v případě nadrozměrné zásilky, kdy jsou rozměry nejdelší strany nad 190 cm či hmotnost nad 31,5 kg;+ platba dobírkou - 49,99 €.

ppl-logo

Oznámení o termínu doručení na adresu zákazník obdrží e-mailem den předem. V den doručení Vás bude řidič kontaktovat telefonicky, SMS a e-mailem s podrobnostmi o předání, přibližném čase doručení, výši dobírky a dalšími případnými náležitostmi. Zásilky jsou standardně doručovány v rozmezí 8-18 hodin v pracovní dny (přesnou dobu doručení nelze ovlivnit). 

Cestu zásilky lze sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz po zadání jejího čísla.

Dobírku lze standardně zaplatit platební kartou nebo hotově. Všichni řidiči PPL v České republice jsou vybaveni mobilním platebním terminálem.

Ceny dopravy na adresu pro ČR:

 • Doprava po ČR + platba dobírkou - 148 Kč (při objednávce nad 1499 Kč zdarma, pouze dobírka 49 Kč);
 • doprava po ČR + platba bezhotovostně - 99 Kč (při objednávce nad 1499 Kč zdarma);
 • doprava po ČR v případě zásilky nad 31,5 kg (rozměr nejdelší strany max. 190 cm) + platba dobírkou - 458 Kč;
 • doprava po ČR v případě zásilky nad 31,5 kg (rozměr nejdelší strany max. 190 cm) + platba bezhotovostně - 409 Kč;
 • zásilky s rozměrem nejdelší strany nad 190 cm prostřednictvím tohoto dopravce nezasíláme.

Ceny dopravy na adresu pro SR:

 • Doprava po SR + platba dobírkou - 7,99 € (při objednávce nad 100 € zdarma, pouze dobírka 1,99 €);
 • doprava po SR + platba bezhotovostně - 6 € (při objednávce nad 100 € zdarma);
 • nadrozměrné zásilky, kdy jsou rozměry nejdelší strany nad 190 cm či hmotnost nad 31,5 kg, prostřednictvím tohoto dopravce na Slovensko nezasíláme.

dpd-pickup-info-shoptet-1

Vyzvedněte si zásilku tam, kde to máte nejblíže - síť výdejen DPD Pickup má aktuálně v ČR téměř 1250 výdejních míst. Většina z nich má otevřeno minimálně jeden den o víkendu. Přehled výdejních míst, seznam jejich nabízených služeb (např. možnost platit dobírku kartou) a otevírací dobu, naleznete na webové stránce www.pickup.dpd.cz

V den doručení do výdejního místa DPD Pickup obdrží zákazník oznámení formou SMS nebo e-mailu. Zásilka zde bude uložena 7 kalendářních dnů, poté bude odeslána zpět. Pokud si zákazník nevyzvedne zásilku do 4 dnů od doručení do výdejního místa, bude znovu informován o blížícím se vrácení zásilky zpět odesílateli. 

Doručení do výdejního místa DPD Pickup nabízíme pouze pro zásilky doručované na území ČR do maximální hmotnosti 15 kg a s maximální délkou nejdelší strany 100 cm

Cena dopravy do výdejního místa je u našeho přepravce stanovena takto:

 • Doprava + platba dobírkou - 138 Kč (při objednávce nad 999 Kč zdarma, pouze dobírka 49 Kč);
 • doprava po ČR + platba bezhotovostně - 89 Kč (při objednávce nad 999 Kč zdarma).

Zásilky přesahující maximální povolenou hmotnost (15 kg) a rozměry (délka nejdelší strany nad 1 m) není možné doručit do výdejního místa DPD Pickup. Zákazník v takovém případě bude o této skutečnosti bezodkladně informován písemně e-mailem či telefonicky a způsob dopravy bude u takové objednávky změněn na doručení na adresu. 

PPL-ParcelShop-logo

Nevažte se na řidiče a nechte si poslat balík do PPL Parcelshopu - na e-shopu zvolte způsob doručení do PPL Parcelshopu a vyberte si z téměř 3 100 výdejních míst. Přehled výdejních míst, seznam jejich nabízených služeb (např. možnost platit dobírku kartou) a otevírací dobu, naleznete na webové stránce www.ppl.cz

V den doručení do výdejního místa PPL Parcelshop obdrží zákazník oznámení formou SMS nebo e-mailu. Zásilka zde bude uložena 7 kalendářních dnů, poté bude odeslána zpět.

Doručení do výdejního místa PPL Parcelshop nabízíme pouze pro zásilky doručované na území ČR do maximální hmotnosti 31,5 kg a s maximální délkou nejdelší strany 120 cm

Cena dopravy do výdejního místa je u našeho přepravce stanovena takto:

 • Doprava + platba dobírkou - 138 Kč (při objednávce nad 999 Kč zdarma, pouze dobírka 49 Kč);
 • doprava po ČR + platba bezhotovostně - 89 Kč (při objednávce nad 999 Kč zdarma).

Zásilky přesahující maximální povolenou hmotnost (31,5 kg) a rozměry (délka nejdelší strany nad 1,2 m) není možné doručit do výdejního místa PPL Parcelshop. Zákazník v takovém případě bude o této skutečnosti bezodkladně informován písemně e-mailem či telefonicky a způsob dopravy bude u takové objednávky změněn na doručení na adresu. 

 

Upozorňujeme zákazníky, že na zásilky přesahující standardní hmotnost (nad 31,5 kg) a rozměry (délka nejdelší strany nad 1,90 m) se nevztahuje doprava zdarma, a to ani při dosažení požadované hodnoty objednávky. Zákazník v takovém případě bude o této skutečnosti bezodkladně informován písemně e-mailem či telefonicky a ponese náklady na dopravu tak, jak je výše uvedeno. 

Doprava zdarma se rovněž nevztahuje na produkty, jež mají v popisu uvedeno, že se na ně nevztahuje doprava zdarma.