Doprava

DPD doručení na adresu

DPD_logo_redgrad_rgb

 

Oznámení o termínu doručení na adresu zákazník obdrží e-mailem den předem. V den doručení Vás bude řidič kontaktovat telefonicky, SMS a e-mailem s podrobnostmi o předání, přibližném čase doručení, výši dobírky a dalšími případnými náležitostmi. V případě nezastižení kupujícího přepravce zanechá oznámení prostřednictvím SMS či e-mailu a zásilku se pokusí doručit ještě jednou následující pracovní den.

Cestu zásilky lze sledovat na internetu na webové stránce www.dpd.cz po zadání jejího čísla. Zde si také kupující může změnit čas a místo doručení, sledovat na mapě, jak se řidič blíží a kolik adres mu zbývá, přesměrovat zásilku na výdejní místo, či odložit doručení až o 10 dní.

Dobírku lze standardně zaplatit platební kartou nebo hotově. Všichni řidiči DPD v České republice jsou vybaveni mobilním platebním terminálem a tiskárnou.

Ceny dopravy na adresu pro ČR:

 • doprava po ČR - 109 Kč (při objednávce nad 1499 Kč zdarma);
 • doprava po ČR v případě zásilky nad 31,5 kg (rozměr nejdelší strany max. 190 cm) - 428 Kč;
 • doprava po ČR v případě zásilky s rozměrem nejdelší strany nad 190 cm - 249 Kč.

Ceny dopravy na adresu pro SR:

 • doprava po SR - 10 € (při objednávce nad 100 € zdarma);
 • doprava po SR v případě nadrozměrné zásilky, kdy jsou rozměry nejdelší strany nad 190 cm či hmotnost nad 31,5 kg - 48 €.

 

PPL doručení na adresu

ppl-logo

 

Oznámení o termínu doručení na adresu zákazník obdrží e-mailem den předem. V den doručení Vás bude řidič kontaktovat telefonicky, SMS a e-mailem s podrobnostmi o předání, přibližném čase doručení, výši dobírky a dalšími případnými náležitostmi.

Cestu zásilky lze sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz po zadání jejího čísla.

Dobírku lze standardně zaplatit platební kartou nebo hotově. Všichni řidiči PPL v České republice jsou vybaveni mobilním platebním terminálem.

Ceny dopravy na adresu pro ČR:

 • doprava po ČR - 105 Kč (při objednávce nad 1499 Kč zdarma);
 • doprava po ČR v případě zásilky s rozměrem nejdelší strany 120-190 cm 180 Kč;
 • doprava po ČR v případě zásilky nad 31,5 kg - 409 Kč;
 • zásilky s rozměrem nejdelší strany nad 190 cm prostřednictvím tohoto dopravce nezasíláme.

Ceny dopravy na adresu pro SR:

 • doprava po SR - 7,99 € (při objednávce nad 100 € zdarma);
 • nadrozměrné zásilky, kdy jsou rozměry nejdelší strany nad 120 cm či hmotnost nad 31,5 kg, prostřednictvím tohoto dopravce na Slovensko nezasíláme.

 

GLS doručení na adresu

GLS_Logo_2021_RGB_GLSBlue

Oznámení o termínu doručení na adresu zákazník obdrží e-mailem den předem. V den doručení Vás bude řidič kontaktovat telefonicky, SMS a e-mailem s podrobnostmi o předání, přibližném čase doručení, výši dobírky a dalšími případnými náležitostmi.

Cestu zásilky lze sledovat na internetu na webové stránce www.gls-group.com po zadání jejího čísla.

Dobírku lze standardně zaplatit platební kartou nebo hotově. Všichni řidiči GLS v České republice jsou vybaveni mobilním platebním terminálem.

Ceny dopravy na adresu pro ČR:

 • doprava po ČR - 99 Kč (při objednávce nad 1499 Kč zdarma);
 • doprava po ČR v případě zásilky s rozměrem nejdelší strany nad 200 cm - 213 Kč;
 • doprava po SR - 6,99 € (při objednávce nad 100 € zdarma).

 

DPD doručení do výdejního místa

dpd-pickup-info-shoptet-1

 

Vyzvedněte si zásilku tam, kde to máte nejblíže - síť výdejen DPD Pickup má aktuálně v ČR téměř 1250 výdejních míst. Většina z nich má otevřeno minimálně jeden den o víkendu. Přehled výdejních míst, seznam jejich nabízených služeb (např. možnost platit dobírku kartou) a otevírací dobu, naleznete na webové stránce www.pickup.dpd.cz.

V den doručení do výdejního místa DPD Pickup obdrží zákazník oznámení formou SMS nebo e-mailu. Zásilka zde bude uložena 7 kalendářních dnů, poté bude odeslána zpět. Pokud si zákazník nevyzvedne zásilku do 4 dnů od doručení do výdejního místa, bude znovu informován o blížícím se vrácení zásilky zpět odesílateli.

Doručení do výdejního místa DPD Pickup nabízíme pouze pro zásilky doručované na území ČR do maximální hmotnosti 15 kg a s maximální délkou nejdelší strany 100 cm.

Cena dopravy do výdejního místa je u našeho přepravce stanovena takto:

 • doprava po ČR - 69 Kč (při objednávce nad 1499 Kč zdarma).

Zásilky přesahující maximální povolenou hmotnost (15 kg) a rozměry (délka nejdelší strany nad 1 m) není možné doručit do výdejního místa DPD Pickup. Zákazník v takovém případě bude o této skutečnosti bezodkladně informován písemně e-mailem či telefonicky a způsob dopravy bude u takové objednávky změněn na doručení na adresu.

 

PPL doručení do výdejního místa

PPL-ParcelShop-logo

 

Nevažte se na řidiče a nechte si poslat balík do PPL Parcelshopu - na e-shopu zvolte způsob doručení do PPL Parcelshopu a vyberte si z téměř 3100 výdejních míst. Přehled výdejních míst, seznam jejich nabízených služeb (např. možnost platit dobírku kartou) a otevírací dobu, naleznete na webové stránce www.ppl.cz.

V den doručení do výdejního místa PPL Parcelshop obdrží zákazník oznámení formou SMS nebo e-mailu. Zásilka zde bude uložena 7 kalendářních dnů, poté bude odeslána zpět.

Doručení do výdejního místa PPL Parcelshop nabízíme pouze pro zásilky doručované na území ČR do maximální hmotnosti 31,5 kg a s maximální délkou nejdelší strany 120 cm.

Cena dopravy do výdejního místa je u našeho přepravce stanovena takto:

 • doprava po ČR - 73 Kč (při objednávce nad 1499 Kč zdarma).

Zásilky přesahující maximální povolenou hmotnost (31,5 kg) a rozměry (délka nejdelší strany nad 1,2 m) není možné doručit do výdejního místa PPL Parcelshop. Zákazník v takovém případě bude o této skutečnosti bezodkladně informován písemně e-mailem či telefonicky a způsob dopravy bude u takové objednávky změněn na doručení na adresu.

 

GLS doručení do výdejního místa

Unknown

 

Nechce se vám čekat na kurýra? Vyberte si výdejní místo GLS Parcel Shop a balík si tam vyzvedněte, až se vám to bude hodit. GLS Parcel Shopy tvoří komplexní síť více než 1 000 výdejních a podacích míst po celé ČR. Přehled výdejních míst, seznam jejich nabízených služeb (např. možnost platit dobírku kartou) a otevírací dobu, naleznete na webové stránce www.gls-group.com.

V okamžiku doručení do výdejního místa příjemce obdrží SMS, případně SMS zprávu s informací o tom, že je balík připraven k vyzvednutí. Zpráva obsahuje také PIN kód pro vyzvednutí balíku a případnou výši dobírky, je-li na balíku zadána. Balík je možné vyzvednout po dobu pěti pracovních dní kdykoliv během otevíracích hodin zvoleného Parcel Shopu. V případě, kdy se blíží konec úložní doby a balík stále není vyzvednut, GLS zasílá upomínkovou SMS zprávu s informací o vypršení lhůty, po jejímž uplynutí bude balík vrácen zpět odesílateli.

Doručení do výdejního místa GLS Parcel Shop nabízíme pouze pro zásilky doručované na území ČR do maximální hmotnosti 10 kg a s maximální délkou nejdelší strany 100 cm.

Cena dopravy do výdejního místa je u našeho přepravce stanovena takto:

 • doprava po ČR - 49 Kč (při objednávce nad 1499 Kč zdarma).

Zásilky přesahující maximální povolenou hmotnost (10 kg) a rozměry (délka nejdelší strany nad 1 m) není možné doručit do výdejního místa GLS Parcel Shop. Zákazník v takovém případě bude o této skutečnosti bezodkladně informován písemně e-mailem či telefonicky a způsob dopravy bude u takové objednávky změněn na doručení na adresu.


 

Upozorňujeme zákazníky, že na zásilky přesahující standardní hmotnost (nad 31,5 kg) a rozměry (délka nejdelší strany delší než 190 cm) se nevztahuje doprava zdarma, a to ani při dosažení požadované hodnoty objednávky. Zákazník v takovém případě bude o této skutečnosti bezodkladně informován písemně e-mailem či telefonicky a ponese náklady na dopravu tak, jak je výše uvedeno.

Doprava zdarma se rovněž nevztahuje na produkty, jež mají v popisu uvedeno, že se na ně nevztahuje doprava zdarma.