Doprava

DPD_logo_redgrad_rgb

Oznámení o termínu doručení na adresu zákazník obdrží e-mailem den předem. V den doručení Vás bude řidič kontaktovat telefonicky, SMS a e-mailem s podrobnostmi o předání, přibližném čase doručení, výši dobírky a dalšími případnými náležitostmi. Zásilky jsou standardně doručovány v rozmezí 8-18 hodin v pracovní dny (přesnou dobu doručení nelze ovlivnit).V případě nezastižení kupujícího přepravce zanechá oznámení prostřednictvím SMS či e-mailu a zásilku se pokusí doručit ještě jednou následující pracovní den.

Cestu zásilky lze sledovat na internetu na webové stránce www.dpd.cz po zadání jejího čísla. Zde si také kupující může změnit čas a místo doručení, sledovat na mapě, jak se řidič blíží a kolik adres mu zbývá, přesměrovat zásilku na výdejní místo, či odložit doručení až o 10 dní.

Dobírku lze standardně zaplatit
 platební kartou nebo hotově. Všichni řidiči DPD v České republice jsou vybaveni mobilním platebním terminálem a tiskárnou.

Ceny dopravy na adresu jsou pro ČR a SR u našeho přepravce stanoveny takto:

 • Doprava po ČR + platba dobírkou 120 Kč (při objednávce nad 1499 Kč zdarma, pouze dobírka 30 Kč);
 • doprava po ČR + platba bezhotovostně 90 Kč (při objednávce nad 1499 Kč zdarma);
 • doprava po ČR v případě zásilky nad 20 kg (rozměr nejdelší strany max. 175 cm) + platba dobírkou 130 Kč;
 • doprava po ČR v případě zásilky nad 20 kg (rozměr nejdelší strany max. 175 cm) + platba bezhotovostně 100 Kč;
 • doprava po ČR v případě zásilky nad 30 kg (rozměr nejdelší strany max. 175 cm) + platba dobírkou 160 Kč;
 • doprava po ČR v případě zásilky nad 30 kg (rozměr nejdelší strany max. 175 cm) + platba bezhotovostně 130 Kč;
 • doprava po ČR v případě zásilky nad 40 kg (rozměr nejdelší strany max. 175 cm) + platba dobírkou 175 Kč;
 • doprava po ČR v případě zásilky nad 40 kg (rozměr nejdelší strany max. 175 cm) + platba bezhotovostně 145 Kč;
 • doprava po ČR v případě nadrozměrné zásilky, kdy jsou rozměry nejdelší strany nad 175 cm,+ platba dobírkou 250 Kč;
 • doprava po ČR v případě nadrozměrné zásilky, kdy jsou rozměry nejdelší strany nad 175 cm,+ platba bezhotovostně 220 Kč;
 • doprava po SR + platba dobírkou 11,99 € (při objednávce nad 100 € zdarma, pouze dobírka 1,99 €);
 • doprava po SR + platba bezhotovostně 10 € (při objednávce nad 100 € zdarma);
 • doprava po SR v případě nadrozměrné zásilky, kdy jsou rozměry nejdelší strany nad 175 cm či hmotnost nad 20 kg;+ platba dobírkou 49,99 €.

dpd-pickup-info-shoptet-1

Vyzvedněte si zásilku tam, kde to máte nejblíže - síť výdejen DPD Pickup má aktuálně v ČR téměř 1250 výdejních míst. Většina z nich má otevřeno minimálně jeden den o víkendu. Přehled výdejních míst, seznam jejich nabízených služeb (např. možnost platit dobírku kartou) a otevírací dobu, naleznete na webové stránce www.pickup.dpd.cz

V den doručení do výdejního místa DPD Pickup obdrží zákazník oznámení formou SMS nebo e-mailu. Zásilka zde bude uložena 7 kalendářních dnů, poté bude odeslána zpět. Pokud si zákazník nevyzvedne zásilku do 4 dnů od doručení do výdejního místa, bude znovu informován o blížícím se vrácení zásilky zpět odesílateli. 

Doručení do výdejního místa DPD Pickup nabízíme pouze pro zásilky doručované na území ČR do maximální hmotnosti 15 kg a s maximální délkou nejdelší strany 100 cm. 

Cena dopravy do výdejního místa je u našeho přepravce stanovena takto:

 • Doprava + platba dobírkou 105 Kč (při objednávce nad 999 Kč zdarma, pouze dobírka 30 Kč);
 • doprava po ČR + platba bezhotovostně 75 Kč (při objednávce nad 999 Kč zdarma).

WHITE_MERC_DPD_Back_vs3

Upozorňujeme zákazníky, že na zásilky přesahující standardní hmotnost (nad 20 kg) a rozměry (délka nejdelší strany nad 1,75 m) se nevztahuje doprava zdarma, a to ani při dosažení požadované hodnoty objednávky. Zákazník v takovém případě bude o této skutečnosti bezodkladně informován písemně e-mailem či telefonicky a ponese náklady na dopravu tak, jak je výše uvedeno. 

Zásilky přesahující maximální povolenou hmotnost (15 kg) a rozměry (délka nejdelší strany nad 1 m) není možné doručit do výdejního místa DPD Pickup. Zákazník v takovém případě bude o této skutečnosti bezodkladně informován písemně e-mailem či telefonicky a způsob dopravy bude u takové objednávky změněn na doručení na adresu. 

Doprava zdarma se rovněž nevztahuje na produkty, jež mají v popisu uvedeno, že se na ně nevztahuje doprava zdarma.

Webové stránky FISHINGHOUSE.cz používají soubory cookies. Dalším procházením webu souhlasíte s jejich použitím. Více informací.