NashBait Citruz Cultured Fizzing Stick Mix 200g

 

Princip této návnady byl od začátku udělat všechno proto, aby kapra stimulovala ke krmení - úžasná kombinace atraktorů, barva pro vizuální zaujetí a možnost atraktivitu ještě zvýšit s použitím přiloženého koncentrátu. Vývoj směsi Cultured Fizzing Stick Mix přidal ale další zajímavou součást do celého příběhu - využití zraku a sluchu přilákání kaprů i z velké vzdálenosti.

Dostupnost Na dotaz
249 Kč / ks
217 Kč / ks bez DPH
Kód produktu B7212
Značka Nash
Webová stránka značky nashtackle.co.uk
Kategorie Method mixy
 

Citruz Cultured Fizzing Stick Mix je připraven na okamžité použití přímo v sáčku. Nemusíte ho rozmíchávat s nijakám dipem, boosterem ani vodou. Ve studené vodě ho používejte jen s ultra fine Webcast PVA punčochou, která se spolehlivě rozpustí bez ohledu na teplotu vody. Mít na háčku nástrahu Citruz Cultured Hookbait je skvělá volba. Druhá vrstva nástrahy se pomalu odpouští, i když PVA punčocha se už dávno rozpadla.
Ve vodě představuje Fizzing Stick Mix dobře viditelný terč a díky šumivé složce ho ryby mohou slyšet na velkou vzdálenost. Malé bublinky zase roznáší po okolí a do sloupce všechny ovocné atraktory.

Balení 200g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Webové stránky FISHINGHOUSE.cz používají soubory cookies. Dalším procházením webu souhlasíte s jejich použitím. Více informací.