Delphin prut Hazard 2,55m 500g 2díl

Kód: 160911400
Věrnostní sleva
Značka: Delphin
1 985 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
6.06.2023
Možnosti doručení

Nelítostné podmínky, dlouhé silové souboje a obrovské podvodní monstra, která jsou často rozměrnější, než samotný lovec. To je přesně ten typ hazardu, který praví sumcaři vyhledávají. Tento prut byl pro tyto podmínky zrozený! Při jeho tvorbě jsme využili všechny poznatky, které jsme nasbírali u našich modelů sumcařských prutů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Blank je extrémně silný a odolný. Snese vysoké přetěžování i v dlouhodobém časovém rozpětí. Naproti tomu si zachoval příjemnou hmotnost a relativní štíhlost blanku. Díky tomu a přepracované rukojeti bude silový souboj daleko komfortnější. Rukojeť je ukončená konektorem na opasek. Úplně nový model kovového sedla navijáku se možná od svých předchůdců vizuálně liší jen v detailech. Silové testy v laboratorních podmínkách však prokázaly více než 1,5 násobnou tuhost oproti konvenčním typům!
Očka jsou samozřejmě celokovové a bez výplně. To zaručuje jejich extrémně dlouhou životnost. Trnovou spojku prutu jsme opatřili extra vrstvou X-Carbonu a splétaným ovinem. Navíc jsme tu vsadili i dva kovové pojistné kroužky. To dělá se spojky, Achillovy paty většiny prutů, mimořádnou přednost Hazardu! Kovový kroužek pro zajištění háku nad rukojetí je už jen bonusem, který dostáváte k tomuto vyspělému nářadí pro lov kapitálních monster!

Délka: 255 cm
Vrhací zátěž: 500g
Počet dílů: 2
Počet oček: 9
Transportní délka: 135 cm
Hmotnost: 460 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Dělené pruty
Hmotnost: 1 kg
Délka: 2,6m
Akce: 500g
Počet dílů: 2
Transportní délka: 135cm
Hmotnost: 460g
Počet oček: 9
Průměr blanku nad rukojetí: 15,5mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: