Fin vlasec Strong Carp Tmavě olivový

Kód: 500602335
Věrnostní sleva
Značka: Fin
278 Kč

Zvolte variantu

Pod značkou FIN získáváte prvotřídní produkt vyrobený z materiálu CPA 6.6.

Detailní informace

Návin: 600m, Nosnost (lb): 22,2lb, Průměr: 0,35mm
Skladem (1 ks) | 500602335
Můžeme doručit do: 22.04.2024
278 Kč

Detailní popis produktu

FIN Strong Carp je pravděpodobně nejsilnějším vlascem na trhu profesionálních vlasců určených pro potřeby sportovního rybolovu. Pevnost vlasce v uzlu a jeho roztažnost je vždy kompromisem během procesu výroby. FIN Strong Carp je nekompromisně tvrdším vlascem (nízká roztažnost), avšak s neuvěřitelnou nosností v uzlu. Vlasec neobsahuje žádné povrchové oděru vzdorné vrstvy, jejichž aplikace a proces nanášení výrazně snižují nosnost vlasce.
Poznámka: Limitujícím faktorem nosnosti vlasce je uzel. V případě, že spatříte na vlasci nechtěný uzel, okamžitě odstraňte část vlasce až po uzel a navažte koncovou sestavu od znovu. Způsob, jakým uvazujete uzel na vlasci, výrazně ovlivňuje jeho nosnost. Dotahování uzlu proto provádějte pomalu. Místo, kde se provádí uzel, důkladně navlhčete nebo namažte přípravkem FIN Knot Loy (přípravek pro zvýšení nosnosti v uzlu).
FIN garance: Údaje na nálepce, týkající se průměru vlasce a jeho nosnosti jsou skutečné. Při porovnávání s konkurenčními vlasci nesrovnávejte prosím údaje na nálepkách! FIN Vám totiž udává jen skutečné hodnoty. Přípustná tolerance +/- 10 %.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX