Delphin rod pod Static

Kód: 870000320
Věrnostní sleva
Značka: Delphin
2 367 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
12.06.2023
Možnosti doručení

Delphin Static patří do série velmi populárních stojanů - Tripod. Je trvanlivý, stabilní a variabilní stojan v příjemné cenové kategorii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Součástí dodávky je přepravní, impregnované pouzdro. Celá základna je postavena na třech nohách, které jsou vyrobeny z lehkého, ale robustního 22 mm kulatého profilu. Profily jsou povrchově barvené práškovou barvou, která nabízí vynikající ochranu proti korozi, opotřebení a agresivnímu prostředí. Všechny závity (vnější i vnitřní) jsou vyrobené z mosazi, což výrazně přispívá k celkové trvanlivost stojanu.
Nepopiratelnou výhodou Static oproti běžným stojanům, které jsou postaveny na kulatých profilech je, že Delphin Static má vytvořené drážky ve výsuvných profilech ramen tak, aby zabránily nežádoucímu “protáčení se” stojanu, když ho zatížíte na jedné straně. Pro zabezpečení maximální stability je středový kloub vybaven hákem pro zavěšení závaží, které zvýší jeho stabilitu, zejména za silného větru. Delphin Static umožňuje správné nastavení variabilní výšky jako i sklonu prutů. K tomuto účelu slouží tři teleskopické nohy základny a centrální kloub, který dovoluje správné nastavení sklonu. Rovnoměrnou výšku (pruty jsou rovnoměrně se zemí) tak můžete nastavit v rozmezí 65-90 cm, v případě nastavení sklonu však můžete pruty dostat až do výšky kolem 120 cm.

Provedení: 3Rod
Výška: 40-65 cm
Délka: 75-130 cm
Šířka přední hrazdy: 43 cm
Šířka zadní hrazdy: 38 cm
Transportní rozměry (délka/šířka/výška): 85 cm/35 cm/15 cm
Hmotnost: 2,5 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Stojany na pruty
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: