Mikado Prut LX Sapphire Fazlite 2,8m 13g 2díl
Kód: WAA625-280Související produkty
Detailní popis produktu
Povedený face-lifting úspěšného modelu LX Sapphire. Snížení váhy a zlepšení parametrů bylo dosaženo použitím oček Fuji Falzite a dělené rukojeti se sedlem TVS. Opravdová okounová klasika v novém hávu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívlačové pruty klasické |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 5900637012528 |
| Druh: | Přívlač |
| Délka: | 2,8m |
| Zátěž: | 13g |
| Počet dílů: | 2 |
| Transportní délka: | 144cm |
| Váha: | 133g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Abramis Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Łąkowa 52A, 05‑092 Łomianki, Polsko |
| E-mail : | info@abramis.com.pl |
