Možnosti dopravy

PPL doručení na adresu

Oznámení o termínu doručení na adresu zákazník obdrží e-mailem den předem. V den doručení Vás bude řidič kontaktovat telefonicky, SMS a e-mailem s podrobnostmi o předání, přibližném čase doručení, výši dobírky a dalšími případnými náležitostmi.

Cestu zásilky lze sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz po zadání jejího čísla.

Dobírku lze standardně zaplatit platební kartou nebo hotově. Všichni řidiči PPL v České republice jsou vybaveni mobilním platebním terminálem.

Ceny dopravy na adresu pro ČR:

  • doprava po ČR - 119 Kč (při objednávce nad 1249 Kč zdarma);
  • doprava po ČR v případě zásilky s rozměrem nejdelší strany 120-190 cm 180 Kč;
  • doprava po ČR v případě zásilky nad 31,5 kg - 409 Kč;
  • zásilky s rozměrem nejdelší strany nad 190 cm prostřednictvím tohoto dopravce nezasíláme.
GLS doručení na adresu

Oznámení o termínu doručení na adresu zákazník obdrží e-mailem den předem. V den doručení Vás bude řidič kontaktovat telefonicky, SMS a e-mailem s podrobnostmi o předání, přibližném čase doručení, výši dobírky a dalšími případnými náležitostmi.

Cestu zásilky lze sledovat na internetu na webové stránce www.gls-group.com po zadání jejího čísla.

Dobírku lze standardně zaplatit platební kartou nebo hotově. Všichni řidiči GLS v České republice jsou vybaveni mobilním platebním terminálem.

Ceny dopravy na adresu pro ČR:

  • doprava po ČR - 89 Kč (při objednávce nad 1249 Kč zdarma);
  • doprava po ČR v případě zásilky s rozměrem nejdelší strany nad 200 cm - 213 Kč;
PPL výdejní místa

Nevažte se na řidiče a nechte si poslat balík do PPL Parcelshopu - na e-shopu zvolte způsob doručení do PPL Parcelshopu a vyberte si z téměř 3100 výdejních míst. Přehled výdejních míst, seznam jejich nabízených služeb (např. možnost platit dobírku kartou) a otevírací dobu, naleznete na webové stránce www.ppl.cz.

V den doručení do výdejního místa PPL Parcelshop obdrží zákazník oznámení formou SMS nebo e-mailu. Zásilka zde bude uložena 7 kalendářních dnů, poté bude odeslána zpět.

Doručení do výdejního místa PPL Parcelshop nabízíme pouze pro zásilky doručované na území ČR do maximální hmotnosti 31,5 kg a s maximální délkou nejdelší strany 120 cm.

Cena dopravy do výdejního místa je u našeho přepravce stanovena takto:

  • doprava po ČR - 99 Kč (při objednávce nad 1249 Kč zdarma).

Zásilky přesahující maximální povolenou hmotnost (31,5 kg) a rozměry (délka nejdelší strany nad 1,2 m) není možné doručit do výdejního místa PPL Parcelshop. Zákazník v takovém případě bude o této skutečnosti bezodkladně informován písemně e-mailem či telefonicky a způsob dopravy bude u takové objednávky změněn na doručení na adresu.

 

GLS výdejní místa

Nechce se vám čekat na kurýra? Vyberte si výdejní místo GLS Parcel Shop a balík si tam vyzvedněte, až se vám to bude hodit. GLS Parcel Shopy tvoří komplexní síť více než 1 000 výdejních a podacích míst po celé ČR. Přehled výdejních míst, seznam jejich nabízených služeb (např. možnost platit dobírku kartou) a otevírací dobu, naleznete na webové stránce www.gls-group.com.

V okamžiku doručení do výdejního místa příjemce obdrží SMS, případně SMS zprávu s informací o tom, že je balík připraven k vyzvednutí. Zpráva obsahuje také PIN kód pro vyzvednutí balíku a případnou výši dobírky, je-li na balíku zadána. Balík je možné vyzvednout po dobu pěti pracovních dní kdykoliv během otevíracích hodin zvoleného Parcel Shopu. V případě, kdy se blíží konec úložní doby a balík stále není vyzvednut, GLS zasílá upomínkovou SMS zprávu s informací o vypršení lhůty, po jejímž uplynutí bude balík vrácen zpět odesílateli.

Doručení do výdejního místa GLS Parcel Shop nabízíme pouze pro zásilky doručované na území ČR do maximální hmotnosti 10 kg a s maximální délkou nejdelší strany 100 cm.

Cena dopravy do výdejního místa je u našeho přepravce stanovena takto:

  • doprava po ČR - 59 Kč (při objednávce nad 1249 Kč zdarma).

Zásilky přesahující maximální povolenou hmotnost (10 kg) a rozměry (délka nejdelší strany nad 1 m) není možné doručit do výdejního místa GLS Parcel Shop. Zákazník v takovém případě bude o této skutečnosti bezodkladně informován písemně e-mailem či telefonicky a způsob dopravy bude u takové objednávky změněn na doručení na adresu.

Osobní odběr v kamenné prodejně

Možnost vyzvednutí objednávky v naší kamenné prodejně na ulici Bulharská 1669/15 v Ostravě - Porubě (za soudem vedle ZŠ Bulharská).

Objednávky s osobním vyzvednutím jsou vyřizovány zpravidla do dvou hodin od objednání (v provozní dobu). O objednávce připravené k vyzvednutí budete informováni e-mailem a SMS zprávou.

Otevírací doba prodejny:

Po - Pá: 9:00 - 17:00
So: 9:00 - 12:00

 

Odkaz na mapy:

 

Upozorňujeme zákazníky, že na zásilky přesahující standardní hmotnost (nad 31,5 kg) a rozměry (délka nejdelší strany delší než 190 cm) se nevztahuje doprava zdarma, a to ani při dosažení požadované hodnoty objednávky. Zákazník v takovém případě bude o této skutečnosti bezodkladně informován písemně e-mailem či telefonicky a ponese náklady na dopravu tak, jak je výše uvedeno.

Doprava zdarma se rovněž nevztahuje na produkty, jež mají v popisu uvedeno, že se na ně nevztahuje doprava zdarma.

×

Splátková kalkulačka ESSOX