O nás

Prodejna rybářských potřeb Fishing House vznikla v březnu roku 2017. Nabízíme Vám rybářské potřeby od těch nejzvučnějších výrobců na trhu, naleznete u nás široký sortiment zboží ať už pro kaprařinu, mořský rybolov, feeder, plavanou, přívlač, lov sumců či zimní rybolov. V nabídce nechybí kvalitní oblečení, lehátka, křesílka, spacáky, deštníky, zkrátka jednoznačně velký výběr vybavení pro camping a množství dalších doplňků pro rybaření.

Naším cílem je, aby si každý rybář v našem sortimentu našel “to svoje”, a to za tu nejlepší cenu. Snažíme se o to, aby více než 80 % zboží bylo u nás stále skladem. Rychlé vyřízení Vaší objednávky a výběr spolehlivých dopravců Vám pak zaručí, že budete mít objednané zboží u sebe, v co nejkratší možné době.

Můžete u nás nakupovat nejen prostřednictvím internetového obchodu, ale také v kamenné prodejně pyšnící se prodejní plochou 300 m². Prodejna Fishing House se nachází v Ostravě - Porubě, na ulici Bulharská 1669/15, nedaleko restaurace McDonald's a Komerční banky. K dispozici jsou Vám parkovací místa a to jak před prodejnou, tak vzadu za budovou prodejny, kde máme vlastní parkoviště.

Nejsme pouze prodejci, ale svému zboží skutečně rozumíme. Jsme připraveni Vám poradit a vynasnažíme se, aby Vaše návštěva, ať už nás v kamenné prodejně či na e-shopu, stála za to a Vy odcházeli vstříc nezapomenutelným rybářským úlovkům s tím nejlepší vybavením!

fishinghouse-prodejna

×

Splátková kalkulačka ESSOX