Zfish bivak Deluxe King Size 2 Man
Kód: ZF-2547Podrobný popis
Jeho vnitřní prostor vás přímo uchvátí. Bivak je navržený tak, aby vás ochránil před jakoukoli nepřízní počasí. Konstrukce bivaku je vyrobena z velmi pevných trubkových žeber o průměru 16 mm, které do sebe přesně pasují. Na výrobu pláště byl použit 100% nepromokavý materiál Nylon 210D té nejvyšší kvality. Prodloužený přední kšilt spolehlivě chrání celou vstupní část bivaku před deštěm. Bivak má dvě okna a vstupní dveře s moskytiérou a standardním krytem. Dveře lze navíc zakrýt slídovým přehozem na suchý zip. Samozřejmostí jsou kvalitní a spolehlivé zipy, odnímatelná podlaha, zavrtávací kolíky atd.
• Bivak pro 2 osoby
• Odnímatelná podlaha
• Set zavrtávacích kolíků
• Přepravní obal
Transportní rozměry: 130x20 cm
Rozměry (délka/šířka/výška): 280 cm/300 cm/170 cm
Materiál: Nylon 210D
Vodní sloupec: 10000 mm
Hmotnost: 10 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bivaky, prístrešky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 8505132547093 |
| Transportní délka: | 130cm |
| Váha: | 10kg |
| Materiál: | Nylon 210D |
| Vodní sloupec: | 10000mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Zfishing Sport Wholesale s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Za Mototechnou 1375/7, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, Česká republika |
| E-mail : | info@zfishingsport.cz |
