Zebco Naviják Ambition FD 5000 6BB
Kód: Z0890003Súvisiaci tovar
Akcia
€52,72
–15 %
Mikado Prút Bixlite Medium Feeder 3,45m 110g 3+3diel
Skladom
(4 ks)
€44,81
Akcia
€113,60
–15 %
Mikado Prút Katsudo Slim Distance Feeder 3,6m 120g 3diel
Skladom
(1 ks)
€96,55
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Feederové navijaky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 5056317752854 |
| Druh: | Feeder |
| Veľkosť cievky: | 5000 |
| Prevod: | 5,2:1 |
| Počet ložísk: | 6 |
| Kapacita cievky: | 0,35mm/270m |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Preston Innovations |
|---|---|
| Adresa : | Dennenlaan 3A, 2340 Beerse, Belgium |
| E-mail : | sales-prestoneu@ratheroutdoors.com |
