Avid Carp Navijak Revolve 12000FS
Kód: A0470025Podrobný popis
Revolve 12000FS nabízí výjimečný poměr ceny a výkonu.
Tento elegantní naviják s volnoběžnou brzdou je navržen tak, aby splňoval požadavky moderní kaprařiny – a přitom nezatížil rozpočet. Odolné grafitové tělo a rotor s matně černým povrchem a lesklými detaily. Systém pomalé oscilace s worm-shaft převodem pro bezchybné ukládání vlasce a zlepšenou nahazovací vzdálenost. Naviják je vybaven rychlou přední brzdou a kontrolovanou zadní volnoběžnou brzdou, doplněnou dvěma klipy šetrnými k vlasci. Černě eloxovaná hliníková klička s měkkým úchopem a eloxovaná hliníková cívka zajišťují odolnost při dlouhých náhozech.
- Převodový poměr 4.6:1 s 5 + 1 nerezovými ložisky, zvětšenou anti-twist rolníčkou a instantním anti-reverzem.
- Hmotnost: 663 g
- Kapacita cívky: 0,40 mm / 310 m, 0,35 mm / 400 m, 0,30 mm / 550 m
Dodatočné parametre
| Kategória: | Navijaky s prednou brzdou |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 5056837212326 |
| Druh: | Kaprárina |
| Veľkosť cievky: | 12000 |
| Prevod: | 4,6:1 |
| Počet ložísk: | 6 |
| Náhradná cievka: | Nie |
| Váha: | 663g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Preston Innovations |
|---|---|
| Adresa : | Stafford Park 12, Telford, Shropshire, TF3 3BJ, Velká Británie |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Preston Innovations |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Dennenlaan 3A, 2340 Beerse, Belgie |
