Daiwa prut Luvias Jiggerspin 2,4m 35g 2díl
Kód: 11925-246Podrobný popis
Oblíbená řada přívlačových prutů přináší novou sérii! S přívlačovými pruty Luvias nabízí Daiwa velice kvalitní sérii, co se týče zpracování prutů i jednotlivých komponentů a unikátního designu. Díky výrazné akci špičky je prut velmi citlivý k nástraze a skvěle přenáší i kontakt s rybou. Velmi pohodlně se s ním manipuluje. Karbonový materiál SVF nám umožnil vyrobit lehké a opravdu rychlé pruty, a to díky vysokému obsahu karbonového vlákna a naprostému minimu pryskyřice. Máte před sebou ideální moderní prut pro lov s gumovými nástrahami i woblery! Díky splétání karbonového vlákna X45 je zabráněno kroucení blanku, protože tato technologie funguje jako ochranný, zpevňující obal - výsledkem je vyšší pružnost, síla prutu i delší a přesnější náhozy do požadovaného místa. Spojka V-Join zajišťuje harmonickou křivku ohybu a zaručuje vysokou stabilitu i při zátěži prutu. Lehká Fuji SiC K očka velmi dobře spolupracují s pletenými šňůrami a spolehlivě zabraňují zamotání, díky své kvalitní výplni. Fuji TVS sedlo navijáku je jedno z nejlehčích, které je momentálně dostupné a umožňuje vám, díky svému otevřenému designu, okamžitý kontakt s blankem prutu a rychlou reakci na kontakt s rybou. V této široké řadě prutů najdete ten správný, který bude dobře pasovat k vašim nástrahám - od těch nejlehčích až po velké, těžké nástrahy. Kvalitní klasická korková rukojeť a aplikace moderních, hliníkových komponentů dodávají prutům Luvias na ještě větší atraktivitě.
• Karbonový blank SVF®
• Konstrukce karbonových vláken X45®
• Obrácený karbonový povrch
• Ultra rychlá akce
• V-Joint® Put-Over spojka
• AAA korková rukojeť
• Fuji® TVS sedlo navijáku
• Fuji® SiC K-očka
Délka: 2,4 m
Vrhací zátěž: 8-35 g
Transportní délka: 127 cm
Počet dílů: 2
Počet oček: 9
Hmotnost: 120 g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delené prúty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 4030000000000 |
| Druh: | Prívlač |
| Dĺžka: | 2,4m/8ft |
| Záťaž: | 35g |
| Počet dielov: | 2 |
| Transportní délka: | 127cm |
| Váha: | 120g |
| Počet oček: | 9 |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Daiwa Germany GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Georg‑Brauchle‑Ring 23‑25, 80992 München, Německo |
| E-mail : | info@daiwa.de |
