Fox prut Royale Barbel Specialist 12ft 1,5lb 2díl Multi Tip
Kód: ARD050Podrobný popis
• Lehká karbonová konstrukce
• Fox Slik očka
• Vysoce kvalitní 17mm sedlo navijáku
• Vysoce kvalitní korková rukojeť
• Decentní grafika
• Matně černá barva s kouřově šedými koncovkami
Transportní délka: 188 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delené prúty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 5055350253267 |
| Dĺžka: | 3,6m/12ft |
| Záťaž: | 1,5lb |
| Počet dielov: | 2 |
| Transportní délka: | 188cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Fox International Group Limited |
|---|---|
| Adresa : | Riyadhstraat 39, 2321 Meer, Belgie |
| E-mail : | customerservices@foxint.com |
