Nash prut Scope Black Ops Rod 10ft 3lb 2díl
Kód: T1703Podrobný popis
• Vysoká modulace, karbonové blanky vyrobené z nejkvalitnějšího japonského karbonu s označením 40T s posilující vazbou od firmy Toray
• Nový design obsahuje ultra lehká očka Minima, díky kterým je prut velmi rychlý, citlivý a lehký
• Naváděcí 50mm očko samozřejmostí
• Upravené koncové očko s konstrukcí proti zamotání
• Velmi kvalitní Fuji sedlo navijáku
• Karbonový klip na vlasec
• Skvěle vypadající matné vázání oček
• Laserově vypálené logo na koncovce s prostorem na izotop
• Leskle černá grafika
• Karbonové sedlo i matky
Délka: 10ft (305 cm)
Testovací křivka: 3 lb
Provedení: 2Sec.
Transportní délka: 127 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delené prúty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 5055108917038 |
| Dĺžka: | 3m/10ft |
| Záťaž: | 3lb |
| Počet dielov: | 2 |
| Transportní délka: | 127cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
| Výrobná spoločnosť : | Nash Tackle Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ul. Magazynowa 9, 44‑244 Żory, Polska |
| E-mail : | europe@nashtackle.com.uk |
