SPRO prut Golden Ridge Allround 3,0m 35-80g 3díl
Kód: 2099302Podrobný popis
Skvělá skladnost vhodné na malé toky a mobilní rybáře. S kompletním korkovým osazením rukojeti je ideální pro nostalgické rybáře.
Délka: 3 m
Transportní délka: 1,06 m
Hmotnost: 240 g
Vrhací zátěž: 35-80 g
Provedení: 3Sec.
Počet oček: 7
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delené prúty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 8716851332802 |
| Dĺžka: | 3m/10ft |
| Záťaž: | 80g |
| Transportní délka: | 106cm |
| Váha: | 240g |
| Počet oček: | 7 |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
| Výrobná spoločnosť : | SPRO N.V. |
|---|---|
| Adresa : | Hagenweg 5A, 4131 LX Vianen, Nizozemsko |
| E-mail : | info@spro.nl |
