Daiwa Prut Ninja Commercial Feeder 3,6m 100g 3+2díl
Kód: 11612-360Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Feederové prúty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 4066466088798 |
| Druh: | Feeder |
| Dĺžka: | 3,6m/12ft |
| Záťaž: | 100g |
| Počet dielov: | 3 |
| Počet špičiek: | 2 |
| Počet očiek: | 15 |
| Transportná dĺžka: | 127cm |
| Váha: | 230g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
| Výrobná spoločnosť : | Daiwa Germany GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Georg‑Brauchle‑Ring 23‑25, 80992 München, Německo |
| E-mail : | info@daiwa.de |
