Mikado Prút Bixlite Light Spin 1,98m 0,5-4g 2diel
Kód: WAA858-198Podrobný popis
BIXLITE Light Spin je lehký prut. Blank je z uhlíkových vláken, zarámovaného navijáku a lehkých oček SiC. BIXLITE je skvělý pro lov okounů a pstruhů.Dodatočné parametre
| Kategória: | Prúty na ultra ľahkú prívlač |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 5900637117575 |
| Druh: | Prívlač, UL prívlač |
| Dĺžka: | 1,98m |
| Záťaž: | 4g |
| Počet dielov: | 2 |
| Transportná dĺžka: | 103cm |
| Váha: | 80g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Abramis Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Łąkowa 52A, 05‑092 Łomianki, Polsko |
| E-mail : | info@abramis.com.pl |
