Mikado Prút Bixlite Light Spin 2,1m 0,5-5g 2diel
Kód: WAA858-210Podrobný popis
BIXLITE Light Spin je lehký prut. Blank je z uhlíkových vláken, zarámovaného navijáku a lehkých oček SiC. BIXLITE je skvělý pro lov okounů a pstruhů.Dodatočné parametre
| Kategória: | Prúty na ultra ľahkú prívlač |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 5900637117582 |
| Druh: | Prívlač, UL prívlač |
| Dĺžka: | 2,1m/7ft |
| Záťaž: | 5g |
| Počet dielov: | 2 |
| Transportná dĺžka: | 109cm |
| Váha: | 84g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Abramis Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Łąkowa 52A, 05‑092 Łomianki, Polsko |
| E-mail : | info@abramis.com.pl |
