Black Cat Prut Perfect Passion X Bank 2,8m 600g 2díl
Kód: BO140026Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sumcové prúty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Druh: | Sumcarina |
| Dĺžka: | 2,8m |
| Záťaž: | 600g |
| Počet dielov: | 2 |
| Transportná dĺžka: | 145cm |
| Váha: | 440g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | BV Preston Innovations Europe |
|---|---|
| Adresa : | Dennenlaan 3A, 2340 Beerse, Belgie |
| E-mail : | europe@ratheroutdoors.com |
