Black Cat prut Silu Cast 2m 180g
Kód: 22-1861201Podrobný popis
S jeho moderním BC designem a nezničitelným blankem umožňuje tento dobře vyvážený prut citlivé vedení nástrahy během aktivní sumcařiny. Má parabolickou akci s měkkou špičkou umožňující umělé nástrahy nahodit pod kontrolou a lovit na dně v silném proudu s dostatečnou silou i s nástrahou přes 120 gramů.
• Očka a držák navijáku ALPS™
• Potažený epoxidem
• SIC
Délka: 2 m
Vrhací zátěž: 180 g
Transportní délka: 200 cm
Počet dílů: 1
Hmotnost: 279 g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sumcové prúty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 4029569186136 |
| Druh: | Sumcarina |
| Dĺžka: | 2m |
| Záťaž: | 180g |
| Počet dielov: | 1 |
| Transportní délka: | 200cm |
| Váha: | 279g |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
| Výrobná spoločnosť : | BV Preston Innovations Europe |
|---|---|
| Adresa : | Dennenlaan 3A, 2340 Beerse, Belgie |
| E-mail : | europe@ratheroutdoors.com |
