Daiwa wobler Tournament Baby Minnow 60SP Firetiger
Kód: 16710-506Podrobný popis
Tato klasická vznášivá nástraha je ideální na cílený lov okounů, pstruhů a bolenů. D9ky fixované vnitřní zátěži s pevnému těžišti je také velmi dobře použitelná pro rybaření v proudech. Díky chybějícímu chrastítku je vhodná na silně prochytávané vody, kde klasické nástrahy s chrastítky spíše ryby vyděsí. Skutečný vítěz na pstruhy!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Woblery, poppery |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 4060000000000 |
| Veľkosť nástrahy: | 6cm |
| Hmotnosť nástrahy: | 3,5g |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
| Výrobná spoločnosť : | Daiwa Germany GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Georg‑Brauchle‑Ring 23‑25, 80992 München, Německo |
| E-mail : | info@daiwa.de |
