Madcat Wobler Cat Plopper Floating Glow 16cm 60g
Kód: 1621466Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Woblery, poppery |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 5706301019004 |
| Veľkosť nástrahy: | 16cm |
| Hmotnosť nástrahy: | 60g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Svendsen Sport A/S (Pure Fishing Europe) |
|---|---|
| Adresa : | Erhvervsparken 14, 4621 Gadstrup, Dánsko |
| E-mail : | seinfo@purefishing.com |
