Westin Wobler Spot-On Twin Turbo Silver Arrow 9cm 19g
Kód: P155-369-919Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Woblery, poppery |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 5707549469781 |
| Veľkosť nástrahy: | 9cm |
| Hmotnosť nástrahy: | 19g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Fairpoint Outdoors A/S |
|---|---|
| Adresa : | Gydevang 4, 3450 Allerød, Dánsko |
| E-mail : | info@fairpointoutdoors.dk |
