Mikado Prút LX Sapphire Fazlite 2,4m 10g 2diel
Kód: WAA625-240Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Povedený face-lifting úspěšného modelu LX Sapphire. Snížení váhy a zlepšení parametrů bylo dosaženo použitím oček Fuji Falzite a dělené rukojeti se sedlem TVS. Opravdová okounová klasika v novém hávu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Prívlačové prúty klasické |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 5900637012504 |
| Druh: | Prívlač |
| Dĺžka: | 2,4m/8ft |
| Záťaž: | 10g |
| Počet dielov: | 2 |
| Transportná dĺžka: | 124cm |
| Váha: | 116g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Abramis Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Łąkowa 52A, 05‑092 Łomianki, Polsko |
| E-mail : | info@abramis.com.pl |
