Mikado Prút MFT Fast Spin 2,4m 5-30g 2diel
Kód: WAA1033-240Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Rychlý prut pro lov štik a candátů. Vysoce modulovaný blank z Toray uhlíku a karbonové sedlo TVS. Lehké provedení s vysokou citlivostí zachytí každý záběr.Dodatočné parametre
| Kategória: | Prívlačové prúty klasické |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 5900637157564 |
| Druh: | Prívlač |
| Dĺžka: | 2,4m/8ft |
| Záťaž: | 30g |
| Počet dielov: | 2 |
| Transportná dĺžka: | 124cm |
| Váha: | 127g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Abramis Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Łąkowa 52A, 05‑092 Łomianki, Polsko |
| E-mail : | info@abramis.com.pl |
