Mikado Prút MFT Elite 2,4m 7-28g 2diel
Kód: WAA977-240Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Pruty s extra rychlou akcí, ideální na candáty a štiky. Vysoce kvalitní blank a karbonové sedlo navijáku TVS zaručují neuvěřitelnou citlivost a lehkost, což umožňuje okamžitou reakci i na nejjemnější záběry.Dodatočné parametre
| Kategória: | Prívlačové prúty klasické |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 5900637112402 |
| Druh: | Prívlač |
| Dĺžka: | 2,4m/8ft |
| Záťaž: | 28g |
| Počet dielov: | 2 |
| Transportná dĺžka: | 124cm |
| Váha: | 131g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Abramis Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Łąkowa 52A, 05‑092 Łomianki, Polsko |
| E-mail : | info@abramis.com.pl |
