Mikado Prút NSC N.G. Finesse Spin 2,75m 5-25g 2diel
Kód: WAA979-275Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Rychlý, citlivý a univerzální prut pro štiky, candáty a boleny. Vyvážený uhlíkový blank nabízí vysokou přesnost, citlivost a záběr i při jemném vedení.Dodatočné parametre
| Kategória: | Prívlačové prúty klasické |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 5900637113638 |
| Druh: | Prívlač |
| Dĺžka: | 2,75m |
| Záťaž: | 25g |
| Počet dielov: | 2 |
| Transportná dĺžka: | 143cm |
| Váha: | 152g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Abramis Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Łąkowa 52A, 05‑092 Łomianki, Polsko |
| E-mail : | info@abramis.com.pl |
