Mikado Wobler Fishunter Bold Head Firetiger 4cm 3,5g
Kód: PWF-BH-4F-FTPodrobný popis
Bold Head je malý, objemný a mělce se potápějící wobler vyrobený pro lov pstruhů a okounů. Díky své větší hmotnosti jej můžeme vrhat mnohem dále, ve srovnání s většinou ostatních woblerů podobné velikosti.Dodatočné parametre
| Kategória: | Woblery, poppery |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 5900637034452 |
| Veľkosť nástrahy: | 4cm |
| Hmotnosť nástrahy: | 3,5g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Abramis Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Łąkowa 52A, 05‑092 Łomianki, Polsko |
| E-mail : | info@abramis.com.pl |
