Mikado Wobler Fishunter Cavalier Rainbow Trout 4cm 3,6g
Kód: PWF-CA-4F-RTPodrobný popis
Cavalier je čtyř centimetrový wobler s velmi agresivní akcí, skvěle přenášené do prutu. Klesá do hloubky dvou metrů. Bude skvěle fungovat na štiky, okouny, pstruhy, jelce a jeseny.Dodatočné parametre
| Kategória: | Woblery, poppery |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 5900637034506 |
| Veľkosť nástrahy: | 4cm |
| Hmotnosť nástrahy: | 3,6g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Abramis Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Łąkowa 52A, 05‑092 Łomianki, Polsko |
| E-mail : | info@abramis.com.pl |
