Mikado Prút Bixlite Fast Spin 2,4m 5-25g 2diel
Kód: WAA860-240Súvisiaci tovar
Podrobný popis
BIXLITE Fast Spin je řada rychlých a citlivých vláčecích prutů s velmi univerzálním spektrem použití. V rámci této nabídky najdete pruty, které nikdy předtím nebyly v tak skvělé cenové relaci.Dodatočné parametre
| Kategória: | Prívlačové prúty klasické |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 5900637019657 |
| Druh: | Prívlač |
| Dĺžka: | 2,4m/8ft |
| Záťaž: | 25g |
| Počet dielov: | 2 |
| Transportná dĺžka: | 128cm |
| Váha: | 127g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Abramis Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Łąkowa 52A, 05‑092 Łomianki, Polsko |
| E-mail : | info@abramis.com.pl |
