Mikado Prút NSC N.G. Predator Spin 2,75m 10-35g 2diel
Kód: WAA980-275Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Rychlý a citlivý prut pro dravce. Blank s velkou silovou rezervou v dolní části a hlubším průhybem při zdolávání. Ideální na středně velké nástrahy a trofejní úlovky.Dodatočné parametre
| Kategória: | Prívlačové prúty klasické |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 5900637113669 |
| Druh: | Prívlač |
| Dĺžka: | 2,75m |
| Záťaž: | 35g |
| Počet dielov: | 2 |
| Transportná dĺžka: | 143cm |
| Váha: | 147g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Abramis Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Łąkowa 52A, 05‑092 Łomianki, Polsko |
| E-mail : | info@abramis.com.pl |
