Daiwa naviják Tatula Baitcast 100HL
Kód: 10713-100Detailní popis produktu
Série baitcastových navijáků Tatula byla vybavena kompletně inovovaným tělem. Toto extrémně kompaktní tělo je navrženo o něco užší, než bylo zvykem u předchozí edice. Díky tomu je Tatula ještě víc praktičtější na uchopení a skvěle padne do ruky. T-Wing systém umožňuje dosáhnout větší nahazovací vzdálenosti a snižuje riziko zamotání šňůry při náhozu. Silné převody Air Rotation se rozběhnou velice snadno, starají se o hladký chod a dávají navijáku vysokou citlivost. Extra jemná rukojeť kličky neklouže, ani když naviják držíte v mokrých rukou. Tatula 100 se hodí pro lov s nástrahami od 7 do 50 g.• Tělo z hliníku
• 7 kuličkových ložisek
• Systém T-Wing (TWS™)
• Soustružené převody
• Brzda UTD®
• Magnetická brzda MagForce®-Z
• Hvězdicová brzda s click systémem
• 90mm hliníková klička
• Měkký úchop kličky
• Verze pro levou ruku
Počet ložisek: 7
Převod: 6,3:1
Kapacita cívky: 0,33 mm/100 m
Návin na jednu otáčku: 67 cm
Brzdná síla: 6 kg
Hmotnost: 200 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Multiplikátory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 043178928424 |
| Převod: | 6,3:1 |
| Počet ložisek: | 7 |
| Kapacita cívky: | 0,33mm/100m |
| Váha: | 200g |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Daiwa Germany GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Georg‑Brauchle‑Ring 23‑25, 80992 München, Německo |
| E-mail : | info@daiwa.de |
