Mikado Prut Bixlite Fast Spin 3m 5-25g 2díl
Kód: WAA860-300Související produkty
Detailní popis produktu
BIXLITE Fast Spin je řada rychlých a citlivých vláčecích prutů s velmi univerzálním spektrem použití. V rámci této nabídky najdete pruty, které nikdy předtím nebyly v tak skvělé cenové relaci.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívlačové pruty klasické |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 5900637071945 |
| Druh: | Přívlač |
| Délka: | 3m/10ft |
| Zátěž: | 25g |
| Počet dílů: | 2 |
| Transportní délka: | 153cm |
| Váha: | 182g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Abramis Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Łąkowa 52A, 05‑092 Łomianki, Polsko |
| E-mail : | info@abramis.com.pl |
