Mikado Prut Bixlite Light Spin 2,14m 2-11g 2díl
Kód: WAA859-214Související produkty
Detailní popis produktu
BIXLITE Light Spin je lehký prut. Blank je z uhlíkových vláken, zarámovaného navijáku a lehkých oček SiC. BIXLITE je skvělý pro lov okounů a pstruhů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívlačové pruty klasické |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 5900637019923 |
| Druh: | Přívlač |
| Délka: | 2,14m |
| Zátěž: | 11g |
| Počet dílů: | 2 |
| Transportní délka: | 112cm |
| Váha: | 87g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Abramis Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Łąkowa 52A, 05‑092 Łomianki, Polsko |
| E-mail : | info@abramis.com.pl |
