Mikado Prut NSC N.G. Finesse Spin 2,75m 5-25g 2díl
Kód: WAA979-275Související produkty
Detailní popis produktu
Rychlý, citlivý a univerzální prut pro štiky, candáty a boleny. Vyvážený uhlíkový blank nabízí vysokou přesnost, citlivost a záběr i při jemném vedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívlačové pruty klasické |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 5900637113638 |
| Druh: | Přívlač |
| Délka: | 2,75m |
| Zátěž: | 25g |
| Počet dílů: | 2 |
| Transportní délka: | 143cm |
| Váha: | 152g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Abramis Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Łąkowa 52A, 05‑092 Łomianki, Polsko |
| E-mail : | info@abramis.com.pl |
