Nash prut Scope Black Ops Rod 10ft 3,5lb 2díl 2019
Kód: T1725Detailní popis produktu
Disponují sedlem té nejvyšší kvality a to Alps ARD v matně černém provedení, které dodává prutům punc zakázkové výroby a jeho šoubení je pojištěno dvěma vroubkovanými maticemi s minimalistickým designem.
Mimořádně kvalitní očka Pacific Bay Minima začínají s 50 mm očkem u navijáku a končí speciálním očkem proti zamotání na každém 9-ti a 10-ti stopém prutu. Tato sestava zaručuje ty nejdelší a nejhladší odhozy, jaké kdy řada Scope dokázala.
Karbonové klipy na vlasec, karbonová pojistka zabraňující sklouznutí prutu a matně černé parakordové koncovky prutů vytvářejí dokonalý balíček luxusního vzhledu a vysoké funkčnosti.
K dispozici jsou modely od 6ft až po vyztužené verze 3,5lb pro ty největší kapry v nejnáročnějších podmínkách.
Délka: 10ft (305 cm)
Testovací křivka: 3,5 lb
Provedení: 2Sec.
Transportní délka: 127 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dělené pruty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 5055108917250 |
| Délka: | 3m/10ft |
| Zátěž: | 3,5lb |
| Počet dílů: | 2 |
| Transportní délka: | 127cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nash Tackle je britská značka, která udává směr moderní kaprařině už více než čtyři desetiletí. Zakladatel Kevin Nash vybudoval značku na základech inovace, preciznosti a rybářské vášně. V nabídce Nash Tackle najdete kompletní vybavení od prutů, navijáků, bivaků a lehátek až po elektroniku, oblečení a krmné programy. Každý produkt je navržen podle zkušeností špičkových rybářů a testován na evropských i světových vodách.
Nash spojuje moderní design, funkčnost a spolehlivost. Je synonymem pro progresivní přístup k rybolovu, kde každý detail hraje roli.
| Výrobní společnost : | Nash Tackle Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ul. Magazynowa 9, 44‑244 Żory, Polska |
| E-mail : | europe@nashtackle.com.uk |
