Nash prut Scope Black Ops Rod 10ft 3lb 2díl
Kód: T1703Detailní popis produktu
• Vysoká modulace, karbonové blanky vyrobené z nejkvalitnějšího japonského karbonu s označením 40T s posilující vazbou od firmy Toray
• Nový design obsahuje ultra lehká očka Minima, díky kterým je prut velmi rychlý, citlivý a lehký
• Naváděcí 50mm očko samozřejmostí
• Upravené koncové očko s konstrukcí proti zamotání
• Velmi kvalitní Fuji sedlo navijáku
• Karbonový klip na vlasec
• Skvěle vypadající matné vázání oček
• Laserově vypálené logo na koncovce s prostorem na izotop
• Leskle černá grafika
• Karbonové sedlo i matky
Délka: 10ft (305 cm)
Testovací křivka: 3 lb
Provedení: 2Sec.
Transportní délka: 127 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dělené pruty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 5055108917038 |
| Délka: | 3m/10ft |
| Zátěž: | 3lb |
| Počet dílů: | 2 |
| Transportní délka: | 127cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nash Tackle je britská značka, která udává směr moderní kaprařině už více než čtyři desetiletí. Zakladatel Kevin Nash vybudoval značku na základech inovace, preciznosti a rybářské vášně. V nabídce Nash Tackle najdete kompletní vybavení od prutů, navijáků, bivaků a lehátek až po elektroniku, oblečení a krmné programy. Každý produkt je navržen podle zkušeností špičkových rybářů a testován na evropských i světových vodách.
Nash spojuje moderní design, funkčnost a spolehlivost. Je synonymem pro progresivní přístup k rybolovu, kde každý detail hraje roli.
| Výrobní společnost : | Nash Tackle Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ul. Magazynowa 9, 44‑244 Żory, Polska |
| E-mail : | europe@nashtackle.com.uk |
