Mikado Prut Bixlite Light Spin 1,98m 0,5-4g 2díl
Kód: WAA858-198Detailní popis produktu
BIXLITE Light Spin je lehký prut. Blank je z uhlíkových vláken, zarámovaného navijáku a lehkých oček SiC. BIXLITE je skvělý pro lov okounů a pstruhů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pruty na ultra lehkou přívlač |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 5900637117575 |
| Druh: | Přívlač, UL přívlač |
| Délka: | 1,98m |
| Zátěž: | 4g |
| Počet dílů: | 2 |
| Transportní délka: | 103cm |
| Váha: | 80g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Abramis Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Łąkowa 52A, 05‑092 Łomianki, Polsko |
| E-mail : | info@abramis.com.pl |
