Leatherman multitool Freestyle

Kód: 831121
Značka: Leatherman
1 590 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
9.02.2023
Možnosti doručení

Nechcete tahat v kapse šroubováky, pilky a otvíráky, ale neobejdete se bez pořádného nože a kvalitních kleští? Pak je tu pro vás Freestyle - jednoduchý a stylový pomocník na cesty i do práce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V necelých 128 gramech špičkové nerezové oceli se skrývají vysoce odolné štípačky na měkké i tvrdé dráty, utahovací kleště a kleště s jehlovou špičkou. Nůž s kombinovanou 6,6cm dlouhou čepelí se dá pohodlně otevřít jednou rukou a pojistka zajistí jeho bezpečné a funkční využití. Spona pak zajistí, že vám váš stylový nástroj snadno nevypadne z kapsy. Zytelová vložka (z uhlíkových vláken) zaručuje zase vysokou pevnost a zároveň lehkost nástroje. Kvalitní kleště a špičkový nůž v jednom, to je Leatherman Freestyle, jednoduchý přesto nepostradatelný multitool.

420HC vylepšená nerezová ocel s vysokým obsahem uhlíku. Toto provedení nerezové oceli se osvědčilo při výrobě vysoce kvalitního nářadí. Tepelným zpracováním této oceli bylo dále dosaženo optimální pevnosti a výdrže u multotoolů Leatherman, tím je dosaženo vysoké odolnosti proti opotřebení.

Samolepka “100% Originál” se nachází na každém balení multitoolu Leatherman, které jsou distribuovány výhradním distributorem pro ČR a SR, společností MORIS design. Jedná se o ochranný prvek, který slouží k ochraně spotřebitele. Tato samolepka s unikátním registračním kódem vám zaručí, že kupujete originál nikoli plagiát a že zboží nenaplňuje definici šedého dovozu.

Balení obsahuje: 
• Multitool
• Návod

Délka čepele: 6,6 cm
Délka zavřeného nástroje: 8,76 cm
Hmotnost: 128 g

Svůj produkt Leatherman registrujte na: www.leatherman.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Multitooly
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: