LEDLENSER ruční svítilna MT6

Kód: 500845
Akce
Značka: LEDLENSER
1 890 Kč –25 %
LEDLENSER ruční svítilna MT6
1 890 Kč –25 % 1 417 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.07.2024
Možnosti doručení

Nová série outdoorových ručních svítilen LEDLENSER MT je určena především pro lov, rybaření a camping. Ale využití nalezne prakticky ve všech outdoorových odvětvích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová série outdoorových ručních svítilen LEDLENSER MT je určena především pro lov, rybaření a camping. Ale využití nalezne prakticky ve všech outdoorových odvětvích. Doménou jednotlivých modelů je kombinace vysokého výkonu, dlouhé výdrže a extrémní odolnosti. Konkrétně svítilna LEDLENSER MT6 napájená dvěma tužkovými bateriemi AA dosvítí při maximální výkonu 600 lm na vzdálenost až 260 m po dobu osmi hodin. Celkem má uživatel na výběr ze tří světelných režimů. Na úsporný režim (10 lm, 30 m) vydrží baterka svítit až neuvěřitelných 192 hodin! Baterka o rozměrech 141 mm a 250 g je nadprůměrně odolná podle standardů IPX4, tudíž nezklame ani při dešti či sněžení, ani při pádu z výšky. Svítilnu lze naprogramovat pomocí funkce Smart Light Technology, součástí je samozřejmě reflektorová čočka Advanced Focus System a také mechanismus rychlého ostření. Temeprature Control System chrání baterku proti přehřátí. Elektrolyticky pozlacené kontakty jsou zárukou vysoké odolnosti před korozivním poškozením způsobenému nejčastěji kyselinou nebo plynem z baterií. To potvrzuje i sedmiletá záruka, která se na svítilny LEDLENSER vztahuje. Svítilna je navíc kompatibilní s GoPro adaptérem, takže ji můžete například připevnit místo kamery na helmu nebo na stativ.

Advanced Focus System - spojením čočky a reflektoru vznikla unikátní technologie, která nemá ve světě obdoby. Reflektorová čočka umožňující zaostření paprsku světla s plynulým přechodem z širokého homogenního kruhu světla do ostrého svazku a naopak. Ostření se provádí jednoduchým posunutím hlavy svítilny dopředu (zaostření) nebo dozadu (rozostření). Svítilny LEDLENSER jako jediné na světě využívají principu lomu světla. Běžné svítilny pouze odrážejí světlo od reflexních ploch uvnitř hlavy svítilny.

Smart Light Technology - různé oblasti použití vyžadují individuální nastavení svítilen a individuální funkce. Z tohoto důvodu byla vytvořena nová technologie Smart Light Technology, neboli “Chytrá světelná technologie” (zkratka SLT).

Speed Focus - rychlé ostření. Speed Focus je rychlý a spolehlivý posuvný mechanismus ostření a v mnoha ohledech lepší než konvenční otočné mechanismy. Je nedílnou součástí systému AFS (Advanced Focus System). Aby, byl tento mechanismus funkční je zapotřebí umístit LED diodu, čočku a reflektor v jedné ose. Přesné polohování tohoto systému je prováděno za pomocí laserové technologie. Svítilnu pak můžete ovládat jednoduše jednou rukou, kdy posunete hlavu svítilny palcem od sebe nebo k sobě a docílíte tak rozostření nebo zaostření světla rychlostí blesku a hlavně pohodlně.

Pozlacené kontakty - zlato je velmi speciální materiál. Kvůli zlatu se vedly války, okrádají se a vraždí lidé. Dnes se stále častěji dozvíte, že zlato je vynikající elektrický vodič a je extrémně odolné. Jeho odolnost spočívá ve schopnosti nepodléhat korozi a ve vysokém stupni chemické odolnosti. Odhaduje se, že přibližně 70% poruch svítilen lze přičíst korozivním poškozením způsobených kyselinou nebo plynem z baterií.  Proto mají svítilny LEDLENSER pozlacené kontakty. Díky tomuto drahému opatření vydrží svítilny LEDLENSER celá desetiletí. Materiály svítilen se také liší ve své elektrické vodivosti. Při vysokém zatížení se některé vodiče zahřívají a díky tomu odpor v takovémto materiálu roste, ubývá napětí a protékající energie se přeměňuje na teplo, což je u elektrického ohřívače žádoucí, ale u svítilen je to přesně naopak. Energie dodávaná z baterií nesmí ohřívat kontakty, ale být dodávána do LED diody. Mnoho konkurenčních výrobců používá levné kontakty, což se projeví výrazně na výkonu svítilny i její době použití. Díky pozlaceným kontaktům vydrží elektronika svítilen LEDLENSER neporušená desítky let.

Modulární systém - modulární systém umožňuje při poruše svítilny vyměnit vadný díl zcela jednoduše. Tento systém usnadňuje i vyčištění svítilny při extrémním používání. V případě, že dojde např. k vytečení baterií, stačí vyměnit pouze bateriový box a svítilnu můžete používat neomezeně dál.

Samolepka “100% Originál” se nachází na každém balení svítilen LEDLENSER, které jsou distribuovány výhradním distributorem pro ČR a SR, společností MORIS design. Jedná se o ochranný prvek, který slouží k ochraně spotřebitele. Tato samolepka s unikátním registračním kódem vám zaručí, že kupujete originál nikoli plagiát a že zboží nenaplňuje definici šedého dovozu.

• Dobíjení přes USB - svítilnu můžete dobíjet kdekoliv, v autě, z notebooku nebo dokovací stanice
• Odolnost IPX4-8 - LEDLENSER vás nezklame za sněhu i deště
• Odolnost proti nárazu - svítilny jsou odolné proti pádu z výšky

Dosah světla (max/mid/low): 260/120/30 m
Světelný tok (max/mid/low): 600/200/10 lm
Doba svícení (max/mid/low): 8/15/192 h
Hmotnost: 250 g
Délka: 148 mm
Baterie: 3 x AA
Certifikát odolnosti: IPX4
LED: Xtreme LED

Svůj produkt LEDLENSER registrujte na: www.ledlenser.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Svítilny
Hmotnost: 1 kg
Hmotnost: 250g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX