Cormoran wobler COR F15 Chartreuse/Black UV 3,7cm
Kód: 53-04433Detailní popis produktu
Malá, kompaktní, hloubkově potápivá nástraha, která dokáže vedle pstruhů a okounů napálit i toho či onoho candáta. Hloubku nabírá opravdu rychle a pomalu a svůdně stoupá k hladině. Vybaveno 2 jednoháčky háčky pro optimální šetrnost k rybě. Tento wobler by neměl chybět v žádné krabičce s nástrahami.
Hloubka ponoru: 1,6 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Woblery, poppery |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 4059845085440 |
| Velikost nástrahy: | 3,7cm |
| Hmotnost nástrahy: | 4,5g |
| Technika lovu: | Potápivý |
| Hloubka ponoru: | 1,6m |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Daiwa Germany GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Georg‑Brauchle‑Ring 23‑25, 80992 München, Německo |
| E-mail : | info@daiwa.de |
