Daiwa wobler Tournament Baby Minnow 60SP Firetiger
Kód: 16710-506Detailní popis produktu
Tato klasická vznášivá nástraha je ideální na cílený lov okounů, pstruhů a bolenů. D9ky fixované vnitřní zátěži s pevnému těžišti je také velmi dobře použitelná pro rybaření v proudech. Díky chybějícímu chrastítku je vhodná na silně prochytávané vody, kde klasické nástrahy s chrastítky spíše ryby vyděsí. Skutečný vítěz na pstruhy!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Woblery, poppery |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 4060000000000 |
| Velikost nástrahy: | 6cm |
| Hmotnost nástrahy: | 3,5g |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Daiwa Germany GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Georg‑Brauchle‑Ring 23‑25, 80992 München, Německo |
| E-mail : | info@daiwa.de |
