Madcat Wobler Cat Plopper Floating Glow 16cm 60g
Kód: 1621466Související produkty
Detailní popis produktu
Hladinovka v dokonalé velikosti (délka: 16 cm) a odolná tak, aby vydržela souboj s jakýmkoliv sumcem.
Na rozdíl od většiny ostatních má tento plopper kostřičku skrz celé tělo. Pracuje okamžitě po otočení kličky a je velmi hlučný. Není příliš těžký (pouhých 55 gramů), takže se snadno nahazuje a při dopadu na vodu vytváří to správné šplouchnutí. Je vybaven dvěma 4X zesílenými trojháčky velikosti 1/0. Povrch se vzorem golfového míčku pro větší turbulence.
- Ideální velikost a pevnost na sumce
- Kostřička skrz celé tělo
- Pracuje ihned po otočení kličky
- Velmi hlasitý
- Snadno se nahazuje
- Pouze 55 gramů
- Vybaven 4X zesílenými trojháčky (velikost 1/0)
- Povrch se vzorem golfového míčku pro extra turbulence
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Woblery, poppery |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 5706301019004 |
| Velikost nástrahy: | 16cm |
| Hmotnost nástrahy: | 60g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Svendsen Sport A/S (Pure Fishing Europe) |
|---|---|
| Adresa : | Erhvervsparken 14, 4621 Gadstrup, Dánsko |
| E-mail : | seinfo@purefishing.com |
