Mikado Prut MFT Elite 2,4m 7-28g 2díl
Kód: WAA977-240Související produkty
Detailní popis produktu
Pruty s extra rychlou akcí, ideální na candáty a štiky. Vysoce kvalitní blank a karbonové sedlo navijáku TVS zaručují neuvěřitelnou citlivost a lehkost, což umožňuje okamžitou reakci i na nejjemnější záběry.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívlačové pruty klasické |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 5900637112402 |
| Druh: | Přívlač |
| Délka: | 2,4m/8ft |
| Zátěž: | 28g |
| Počet dílů: | 2 |
| Transportní délka: | 124cm |
| Váha: | 131g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Abramis Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Łąkowa 52A, 05‑092 Łomianki, Polsko |
| E-mail : | info@abramis.com.pl |
