Mikado Prut MFT Fast Spin 2,4m 5-30g 2díl
Kód: WAA1033-240Související produkty
Detailní popis produktu
Rychlý prut pro lov štik a candátů. Vysoce modulovaný blank z Toray uhlíku a karbonové sedlo TVS. Lehké provedení s vysokou citlivostí zachytí každý záběr.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívlačové pruty klasické |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 5900637157564 |
| Druh: | Přívlač |
| Délka: | 2,4m/8ft |
| Zátěž: | 30g |
| Počet dílů: | 2 |
| Transportní délka: | 124cm |
| Váha: | 127g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Abramis Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Łąkowa 52A, 05‑092 Łomianki, Polsko |
| E-mail : | info@abramis.com.pl |
