Mikado Prut NSC N.G. Predator Spin 2,75m 10-35g 2díl
Kód: WAA980-275Související produkty
Detailní popis produktu
Rychlý a citlivý prut pro dravce. Blank s velkou silovou rezervou v dolní části a hlubším průhybem při zdolávání. Ideální na středně velké nástrahy a trofejní úlovky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívlačové pruty klasické |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 5900637113669 |
| Druh: | Přívlač |
| Délka: | 2,75m |
| Zátěž: | 35g |
| Počet dílů: | 2 |
| Transportní délka: | 143cm |
| Váha: | 147g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Abramis Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Łąkowa 52A, 05‑092 Łomianki, Polsko |
| E-mail : | info@abramis.com.pl |
