Mikado Wobler Fishunter Bold Head Firetiger 4cm 3,5g
Kód: PWF-BH-4F-FTDetailní popis produktu
Bold Head je malý, objemný a mělce se potápějící wobler vyrobený pro lov pstruhů a okounů. Díky své větší hmotnosti jej můžeme vrhat mnohem dále, ve srovnání s většinou ostatních woblerů podobné velikosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Woblery, poppery |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 5900637034452 |
| Velikost nástrahy: | 4cm |
| Hmotnost nástrahy: | 3,5g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Abramis Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Łąkowa 52A, 05‑092 Łomianki, Polsko |
| E-mail : | info@abramis.com.pl |
