Mikado Wobler Fishunter Cavalier Rainbow Trout 4cm 3,6g
Kód: PWF-CA-4F-RTDetailní popis produktu
Cavalier je čtyř centimetrový wobler s velmi agresivní akcí, skvěle přenášené do prutu. Klesá do hloubky dvou metrů. Bude skvěle fungovat na štiky, okouny, pstruhy, jelce a jeseny.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Woblery, poppery |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 5900637034506 |
| Velikost nástrahy: | 4cm |
| Hmotnost nástrahy: | 3,6g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Abramis Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Łąkowa 52A, 05‑092 Łomianki, Polsko |
| E-mail : | info@abramis.com.pl |
