Shimano naviják Miravel C2000 SHG

Kód: MIRC2000SHG
Akce Výprodej
Značka: Shimano
3 249 Kč –11 %
Miravel 1
3 249 Kč –11 % 2 862 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
25.06.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Miravel je model s nejnižší cenou v populární řadě Magnumlite. Snížená celková hmotnost v kombinaci s lehkým navíjením je ideální pro rybáře, kteří chtějí pokročilý výkon v kombinaci s vynikající cenovkou. Decentní vzhled Miravel vás naplní sebevědomím. Elegantní design je v rozporu s jeho cenovou dostupností a lze jej bez problémů kombinovat s jakýmkoli prutem Shimano, čímž vytváří dokonalou harmonii lehkosti a rovnováhy. A sofistikovaný výkon opravdu osloví, pokud jste technický rybář, který ocení nízkou hmotnost a lehkost rotace. Jako součást řady Magnumlite si můžete být jisti, že Miravel je nabitý pokročilou technologií, díky které bude váš rybolov efektivnější a zábavnější.

Díky kompozitu CI4+ v celé své konstrukci má Miravel tělo G-Free, které je pozoruhodně lehké a dobře vyvážené, a to i ve větších velikostech. A stejně jako všechny navijáky Magnumlite, lehkost rotace téměř popírá logiku, s pouze minimální silou potřebnou k uvedení rotoru do pohybu. To z něj dělá perfektní naviják pro pokročilý lov s nástrahami, zejména v kombinaci s nejnovějšími lehkými pruty.

Technologie Provengear společnosti Shimano funguje bez problémů, aby poskytovala výkon a hladkost ve stejném poměru. Slavná kombinace Hagane Gear, X-Ship je vylepšena o Silent Drive a šroubovací klička dává téměř nepřirozený pocit přesnosti. Při použití naviják nahazuje jako sen díky skvělému položení vlasce a AR-C cívce a voděodolné přední brzdě se můžete zcela spolehnout v nejnáročnějších situacích.

K dispozici je široká škála modelů, takže si můžete vybrat podle svých preferencí. Od nejmenší velikosti 1000 až po největší velikost 5000 najdete také možnosti extra rychlého převodu, které vám v případě potřeby zajistí extra rychlost.

A i když má Miravel nepochybný rodokmen, nejpozoruhodnější vlastností je jeho cenová dostupnost, která otevírá lehký výkon zcela novému publiku.

  • Hagane Gear - Hnací kolo převodu Hagane je vyrobeno špičkovou technologií přesného kování za studena od Shimano bez potřeby dalšího mechanického opracování. Technologie přináší dlouhodobou hladkost chodu, pevnost, nízkou hmotnost celého převodu a vysokou účinnost přenosu síly. Ve srovnání s tradičními převody, zhotovenými tlakovým litím a následně opracovávanými mechanicky, jsou převody Hagane odolnější, trvanlivější a lépe zvládají přenos výkonu při velkém zatížení.
  • X-Ship - Řešení převodovky X-Ship díky kombinaci jedinečných konstrukčních řešení nabízí výrazně vyšší účinnost přenosu výkonu. Umístěním pastorku blíž k ose velkého hnacího kola je přenášen mnohem větší výkon od kličky k rotoru. Pastorek je uložen ve dvojici kuličkových ložisek Shimano A-RB. Díky tomu je naviják velmi kompaktní a pevný.
  • SilentDrive - Nové konstrukční řešení sestavy jedenácti vnitřních komponentů v navijáku přispívá k hladkému a tichému chodu při navíjení.
  • Magnumlite Rotor - Nové konstrukční provedení rotoru (Magnumlite Rotor) přináší bezprecedentní lehký chod. Profil rotoru, který byl dříve symetrický, je nyní asymetrický. Mechanismus ramena překlápěče, který byl dříve umístěn na stejné straně jako rolnička, je nyní přemístěn na protější stranu rotoru. Tato změna výrazně zlepšuje vyvážení rotoru a v kombinaci s lehkou rolničkou, titanovým ramenem překlápěče a optimálně zvolenou tloušťkou stěny rotoru dochází ke 14% úspoře momentu setrvačnosti. Tím se dosahuje zvýšení citlivosti navijáku do dříve nemyslitelných hodnot.
  • CoreProtect - CoreProtect chrání tělo navijáku před vniknutím vody všemi možnými prostupy, a to i průchodem pod rotorem nebo vstupy přes válečková ložiska.
  • G-Free Body - Technologie G-Free Body byla vyvinuta za účelem posunu těžiště navijáku blíže k prutu. To se podařilo díky přesunu polohy oscilačního mechanismu hřídele šneku o 19 mm ze spodní části těla navijáku do horní části nad osu hřídele kličky. Posunem těžiště navijáku blíže k poloze rybářovy ruky technologie G Free Body pomáhá snižovat únavu při lovu a zlepšuje komfort při nahazování.
  • AR-C Spool - Nová konstrukce cívky AR-C s okrajem cívky ve tvaru V umožňuje odmotávání vlasce z navijáku v menších smyčkách, což se projevuje v mnohem delším a přesnějším odhazování. Cívka AR-C minimalizuje nebezpečí zamotání vlasce, dokonce i při použití tenkých vlasců či šňůr.
  • C14+ - CI4+ je vylepšenou verzí původního materiálu CI4. Tento vysoce technologicky náročný materiál je 2,5krát tužší než CI4. Je využit v konstrukci mnoha špičkových navijáků Shimano, protože je lehčí. Užitím CI4+ ve výrobě těla a rotoru se výrazně zlepšuje účinnost navijáku a roste tuhost konstrukce.
  • Cross Carbon Drag - Brzda Cross Carbon Drag přináší větší možnosti nastavení brzdy, včetně nejhladšího chodu, s jakým kdy Shimano na trh přišlo.


Počet ložisek: 5+1
Převod: 6,0:1
Kapacita cívky: 0,18 mm/80 m
Návin na jednu otáčku: 79 cm
Brzdná síla: 3 kg
Hmotnost: 180 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Navijáky s přední brzdou
Hmotnost: 1 kg
Počet ložisek: 5+1
Převodový poměr: 6,0:1
Velikost cívky: 20
Hmotnost: 180g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX